Středa, 30 listopadu, 2022

Nezávislé topení – pro příjemné klima ve stavebním stroji

Více článků

Nezávislé topení je skvělým prostředkem, jak v kabině stavebního stroje udržet příjemnou teplotu. A to, i když je motor zrovna vypnutý. Bez problému si tak můžete užívat komfortní klima, díky jednoduchému zařízení.

Udržování teploty

Udržování teploty je s tímto typem topením velmi jednoduché. Ať už pracujete ve velmi chladných teplotách, nebo si chcete dopřát odpočinek při vypnutém motoru, nezávislé topení se postará o příjemnou teplotu kdykoliv. Není na tom přitom nic složitého – stačí jednoduše zapnout vybraný přístroj. Tento způsob topení je navíc úspornější. Jeho spotřeba nafty je oproti spotřebě běžícího motoru výrazně nižší.

Různé možnosti

V nabídce najdete několik různých modelů, ze kterých můžete vybírat. Spolehlivou volbou je horkovzdušné topení Planar, které je nabízeno s různým výkonem dle toho, jak velký prostor potřebujete vytopit. Další oblíbenou možností je pak teplovodní topení Eberspächer. To kromě samotného vytápění kabiny totiž umožňuje také předehřátí chladicí kapaliny v motoru a hydraulického systému. Vždy tak budete připraveni k práci.

Efektivní řešení

Nezávislá topení nabízí vysoce efektivní řešení pro vytápění různých prostor, nejen kabin stavebních strojů. Své využití najdou také v prostorách pro přepravu nákladů i kabinách pro přepravu osob, například v cyklech městské dopravy s častými zastávkami. Mnoho modelů lze instalovat také na plavidla, do spacích zón nákladních automobilů, mikrobusů, karavanů a podobně. Hodí se tedy v podstatě kdekoliv, kde potřebujete rychle vytopit na komfortní teplotu.

Horkovzdušná topení jsou praktickým doplňkem, který by vám rozhodně neměl chybět. Vybírejte z mnoha různých modelů a najděte ten pravý pro své potřeby. U některých z nich si navíc můžete vybrat z několika možností ovládacích prvků.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články