Středa, 30 listopadu, 2022

Home staging jako klíč k rychle prodané nemovitosti

Více článků

Potřebujete rychle prodat svou nemovitost? Jednou z možností je výkup bytu nebo výkup domu, což je ten nejrychlejší způsob, jak se pomyslného břemena na svých bedrech zbavit. Pokud však chcete jít tradičnější cestou a zkusit to například na inzertních portálech, rozhodně byste měli zainvestovat do home stagingu neboli moderní služby, která se ukazuje jako velmi efektivním pomocníkem.

Co je to home staging?

Tato moderní služba přichází na řadu těsně před tím, než začnete nemovitost prezentovat na veřejnosti. Jejím úkolem je totiž zvýšit atraktivitu domu na trhu. V nejlepším případě by k ní mělo dojít ještě před započetím focení, protože díky využití služby se nemovitost stává atraktivnější čili i fotky jsou daleko působivější na pohled.

Principem je proměnit nemovitost na co nejatraktivnější bydlení. Odstraňují se veškeré negativní prvky, které by mohly odpudit zájemce, zároveň se snaží dosáhnout atmosféry, která by měla zákazníka polapit a díky které by nemovitost nechtěl opustit.

Pro rychlý a úspěšný prodej

Z posledních statistik vyplývá, že je to ideální prostředek vedoucí k rychlejšímu a úspěšnějšímu prodeji. Služba se pravidelně využívá nejrůznějšími realitními kancelářemi, i proto jsou jejich fotografie od pohledu atraktivnější než od těch, kteří prodávají dům či byt na vlastní pěst.

Nezakrývá nedokonalosti

Nezaměňujte si však home staging s něčím, co má za úkol zakrýt nedokonalosti. Poukazovat se má na tu hezkou stránku bytu nebo domu, i díky tomu se vady a drobnosti, které nejsou dokonalé, dostávají do ústraní. Ale, jak bylo zmíněno, nemají se nedokonalosti zakrýt.

Stejně jako se při oblékání snažíme zakrýt nedokonalosti, jako je větší bříško, naopak vyzdvihujeme své přednosti, jako jsou hubené nohy, takto přesně v praxi zmiňovaný home staging funguje.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články