Středa, 30 listopadu, 2022

Tretry a boty pro cyklisty vám pomohou podávat lepší výkony i mít nohy zpevněné

Více článků

Také patříte k lidem, kteří vyráží téměř denně na kole v klasických polobotkách nebo nevhodných teniskách? Ani nevíte, jak si jízdu na kole činíte nepohodlnější, než by mohla být. Díky kvalitní cyklistické obuvi budete mít lepší výkon, dojedete dál. Je speciálně vyráběná k tomu, aby zpevnila nohu a dovolila vám přitom vyvinout co největší sílu v pedálu bez zbytečného otlačení nohou. Na bikero.cz najdete kvalitní cyklistické boty předních značek, z nichž si vyberou profesionální jezdci i běžní cyklisté. Oceníte je i tehdy, když nejezdíte dlouhé vzdálenosti.

Kvalitní tretry a boty ENDURA

K dostání jsou např. spolehlivé a velmi populární tretry a boty ENDURA. Značka ENDURA pochází ze Skotska a brzy bude slavit třicetileté výročí na trhu. Kromě komfortního a kvalitního oblečení, u něhož dbá na funkčnost a zlepšení výkonů u žen i mužů, vyvíjí a vyrábí i MTB boty, MTB tretry a návleky na tretry. 

Právě teď na podzim možná oceníte jejich ENDURA návleky na boty MT500 v černém provedení, které představují houževnatou ochranu do blátivých dnů na vašem MTB. Oblíbené jsou i ENDURA návleky na boty Windchill Overshoe černé odolné proti větru nebo nejprodávanější ENDURA návleky na boty Freezing Point II černé, které vám pomohou, i když bude mrznout, až bude praštět. Díky těmto návlekům budou vaše nohy v suchu a teple i v nejhorším počasí.

Vyzkoušejte R2 

R dvojky, jak se jim také slangově říká, jsou také kvalitním výrobkem určeným pro profi i „obyčejné“ cyklisty. Tretry a boty R2 jsou teď na bikero.cz k dostání se slevou 30 – 52 % z jejich původní ceny. Díky tomu si můžete tyhle dokonalé boty koupit, i když nemáte nadprůměrnou výplatu a platíte spoustu výdajů. 

Podívejte se na webové stránky bikero.cz a kupte si cyklistické boty, které vám budou složit i několik let. Uvidíte, jak skvěle vám „to“ pojede.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články