Středa, 30 listopadu, 2022

S partou je to vždy nejlepší! Kde si zahrát stolní fotbal v Brně

Více článků

Stolní fotbal je jednou z velice oblíbených her a můžete jej najít v celé řadě klubů a hospod. Po boku her jako jsou šipky nebo kulečník se mu tak s radostí oddávají tisíce lidí po celém světě. Jednou možností je zakoupit si svůj vlastní stolní fotbálek domů a hrát zde s přáteli.

Druhou možností je ale navštívení některého z klubů, nebo dokonce profesionálních hráčských klubů, kde máte možnost užít si stolní fotbálek kdykoliv nejen se svými přáteli, ale také například v rámci hromadné akce nebo turnaje. Dnes se podíváme na místa v Brně, kde si takovou zábavu můžete kdykoliv užít.

Foos center v Brně nabízí profesionální zázemí hráčům

Jak již bylo řečeno, je už spousta klubů, které můžete mimo jiné hrát také stolní fotbálek. Jenže jen opravdu málo klubů má nakonec specializace právě na tuto hru. Kdokoliv kdo může dojíždět do Brna, nebo zde dokonce žije, má štěstí v adrese Foos center.

Jedná se o hráčský klub, který sice nabízí více her, ale stolní fotbálek je pro něj naprostá priorita. Najdete tady profesionální stoly, dostatek prostoru a parádní zázemí. V klubu najdete spoustu stolů a především zábavy, jak si je můžete užít.

V rámci klubu totiž funguje žebříček, který dělí hráče do několika výkonnostních skupin a v nich potom hráči sbírají body a soupeří mezi sebou. Pomyslným vrcholem v životě klubu bylo dokonce založení vlastního družstva, které v této oblíbené hře hrálo nejvyšší českou soutěž. Pro jednotlivce i pro dvojice a čtveřice se navíc v prostorách Foos center pravidelně odehrávají akce a turnaje, které slíbí ohromnou spoustu zábavy a věcné ceny k tomu!

Na kulecu, pokud není stolní fotbálek to jediné

Mnozí jiní ale mají stolní fotbálek vyloženě jako jednu část zábavy na celé odpoledne. Pro vás tu potom jsou kluby, kde najdete mnohem víc, než jen jednu jedinou zábavu. Na kulecu je typickým klubem, který vám přesně tento výběr dokáže nabídnout.

Nechybí tady žádná z populárních her. Najdete tu tak kulečníkové stoly, stolní fotbálky, šipky ale dokonce také i fyzicky náročnější hry jako třeba stolní tenis. Můžete si tak v rámci jednoho dne a pár metrů od sebe užít spoustu her a třeba si se svými přáteli také dát příjemný miniturnaj ve všem co vám podobné centrum může nabídnout.

Na rozdíl od Foos centra je Na kulecu více orientované jako klub. Najdete tu tak o něco lepší zázemí co se týče kuchyně a sezení. Malou specialitkou navíc je možnost vypůjčit si gril a v rámci odpoledne s rodinou a přáteli si tak užít i kvalitní grilovačku. Pro milovníky přírodního pečení máte možnost si pronajmout ohniště a jak v případě grilu, tak i v případě ohniště, máte v ceně i využití palivového dřeva a všeho příslušenství.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články