Středa, 30 listopadu, 2022

Seriál o úklidu: Dětský pokoj, ložnice, obývací pokoj, pracovna

Více článků

Udržování čistoty hraček i příbytku v domácnosti, kde jsou děti, je jednou z nejdůležitějších a také najprácnejších činností. Při jejich hrách a radovánkách se jen někdy podaří ochránit i jiné části domácnosti. V tomto článku vám poradíme jak rychle a důkladně udržovat čistotu, když se čas strávený s rodinou počítá na minuty.

Malé děti milují hračky. Jejich různobarevnost, zvukové efekty, soustavně materiál. Jakmile se naučí udržet některou z hraček v rukou, první místo, kam putuje jsou ústa. Všechno přece třeba ochutnat. Později se jejich pole specializace rozroste o radost z toho, že mohou všechno rozhazovat a zálibu mají iv skrývání. Hračky jsou tak vystavovány zkouškám, kdy jsou v pravidelném intervalu okousané, „ožužlávané“ házeny či odkládané kádě-tudy.

Chemikálie mohou dětem ublížit. Víte, jak správně dezinfikovat hračky?

Pokud máte v domácnosti mrňousů, určitě víte, že je vhodné dětem do jednoho roku hračky v pravidelném intervalu dezinfikovat. Udržováním čistoty totiž můžete zabránit přenosu bakterií a jiných nečistot do těla dítěte, které si teprve buduje imunitu. Hračky miminek by se měly čistit jednou týdně, větším dětem jednou do měsíce. Dětské hračky nikdy nečistíme chemikáliemi, ty totiž mohou na povrchu zanechat škodlivý povlak a v ovzduší výpary. Děti jsou mnohem citlivější na cizorodé látky v porovnání s dospělými a je velmi pravděpodobné, že zareagují na zbytky chemikálií například i alergickou reakcí.

Parní čištění hraček
Zdroj: KÄRCHER

Hračky se nejlépe čistí parním čističem

Vodní pára ničí až 99,99% bakterií a využívá při tom sílu přírody. Pokud potřebujete hračky rychle a důkladně vyčistit, šikovný pomocník – parní čistič Kärcher SC 4 EasyFix rozpouští nečistoty, a to vše bez jakýchkoliv chemikálií. Pozor je třeba dávat pouze při jemných dřevěných nebo plastových hračkách – tehdy stačí hračky parním čističem jen mírně proběhnout.

Nejen na hračky: Parní čistič je všestranný pomocník

Parní čistič je pomocník, jehož pomoc využijete nejen při úklidu dětského pokoje, ale i ložnice, obývacího pokoje či pracovny. Rozšířená sada příslušenství obsahuje i nástavec na koberec, pomocí kterého snadno a efektivně odstraníte bakterie z běžných domácích tvrdých povrchů. Parní čistič si hravě poradí is extrémně přilnavými nečistotami a pomocí flexibilní podlahové hubice EasyFix s lamelovou technologií dosáhnete vynikající ergonomii a dokonalé výsledky čištění. Nenechávejte nic na náhodou, rozsáhlé příslušenství důkladně čistí dlaždice, varné desky, digestoře a dokonce i nejmenší mezery. … a máte uklizeno bez jakékoliv chemikálie. Značka: Všude!

Parní čistič KÄRCHER SC4 EasyFix
Zdroj: KÄRCHER

Má i filtr na vlasy

Přivítejte doma nový čistič tvrdých podlah FC 7 Cordless na likvidaci všech druhů suchých a mokrých nečistot. Válce se automaticky navlhčí vodou a čisticím prostředkem z nádrže na čistou vodu (objem 400 ml). Čtyři elektricky poháněné válce se proti sobě otáčejí, absorbují jemné i hrubé nečistoty a otírají podlahu směrem dozadu a dopředu.

FC7 čistič KÄRCHER
Zdroj: KÄRCHER

Lišta na odstraňování špinavé vody separuje v čisticí hlavě směs vody a nečistot z válců do nádrže na špinavou vodu (objem 200 ml). Příjemný bonus je zachycování vlasů ve speciálních filtrech na vlasy. Pracovní šířka válců je 300 mm. Pokud jste doma právě schytali službu, na jedno nabití s ​​ním vyčistíte plochu 135 m2. To je pro standardní domácnost více než dostatečná produktivita. Stroj na jedno nabití pracuje až 45 min.

Zákazníci ocení až 50% úsporu času, protože před čištěním nemusí podlahy vysávat. Válce čistí až po okraj stěn a výsledkem je až o 20% vyšší výkon stírání. Bateriové stroje mají zakódovanou flexibilitu, což zvyšuje pohodu při práci. Designéři mysleli i na bezproblémovou manévrovatelnost v prostoru pod nábytkem na nožičkách. Prémiová verze FC 7 Cordless má nad válci dokonce LED osvětlení (pro lepší viditelnost pod nábytkem). Čistič má 2 provozní režimy plus funkci boost. Funkce umožňují ovládat dávkování vody a otáčky válců.

Zabije i koronu

Parní mop SC 3 UPRIGHT Easy Fix se podle testů může pochlubit, že při působení 30 sekund a maximálním dávkování páry zabíjí až 99,99% virů a bakterií. To je v dnes velmi ceněna vlastnost. No viditelný dojem udělá zejména přesvědčivým výsledkům čištění. Bez stopy odstraní i zatvrdlé nečistoty a mastné skvrny.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články