Středa, 30 listopadu, 2022

Varná deska od Panasonicu ohřívá jen tam, kde je třeba

Více článků

Hrnce můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje jejich vždy, i když jejich posunete o kousek dál.

Panasonic na berlínském veletrhu IFA představil i inteligentní indukční varnou desku. Skládá se z množství malých spirál, které jsou propojeny na senzory tepla a zátěže.

Hrnec můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje ho vždy, i když ho posunete o kousek dál. Neplatí zde proto ani standardní rozložení na čtyři topné zóny, na desce tak můžete ohřívat i osm hrnců najednou. Na trh se dostane nejdříve v druhé polovině příštího roku, cena je neznámá.

Japonský výrobce představil v Berlíně i nové televizory s LED technologií. Jejich největší úhlopříčka 60 palců (1,5 metru) je však menší než u většiny konkurentů. Výrobce proto snažil zaujmout lepšími pozorovacími úhly a nízkou spotřebou A +.

Největším lákadlem byl 145 palcový, tedy 3,7 metrový, plazmový televizor s rozlišením 7680 × 4320 bodů (8K) a 103 palcový, tedy 2,6 metrový model, který zobrazuje prostorový obraz bez brýlí.

Panasonic přibalil aplikaci pro zařízení od Applu a se systémem Android, přes kterou se dá obsah přenést na obrazovku druhého tabletu či televizoru. Nové modely televizorů umí zobrazit i vysílání na mobilním zařízení.

- Advertisement -události

Více článků autora

- Reklama -pr clanky

Nejnovější články