Hlavička 4

Hydepark

více
| 17.10.2013 22:25

Zvyšování daní jsem od pravicové strany nečekal

Zvyšování daní jsem od pravicové strany nečekal

 

Předvolební rozhovor s Karlem Raisem...

více
| 27.3.2013 16:08

Šeich – chytit můžou, pustit musí…

Šeich – chytit můžou, pustit musí…

 

Vyšlo najevo, že policie přistihla poslance Šeicha, jak jede rychlostí 200 km v hodně po dálnici. Nejde ovšem o první incident. David Šeich, poslanec za ODS z Brna – venkova, je totiž v drobných i větších skandálech přeborníkem.

 

více
internetoví komici | 23.1.2013 13:39
více
Matěj Hollan | 7.8.2012 23:21

Brněnská hra na právnickou mafii - Blažek, Koudelka, Hašek, Novotný

Brněnská hra na právnickou mafii - Blažek, Koudelka, Hašek, Novotný

Podle jedné z urbánních legend si koncem devadesátých lidech parta mladých brněnských právníků, kteří vystudovali brněnská práva na Masarykově univerzitě, stoupla do řady, liší udělali krok dopředu a šli do ODS, sudí dozadu a ČSSD. Cíl: Ovlivňovat dvě největší české strany tak, aby to pomáhalo jejich byznysu.

více
Matěj Hollan | 31.5.2012 21:54

Komu patří Jižní centrum v červnu 2012 – díl první

Komu patří Jižní centrum v červnu 2012 – díl první

Brněnské Jižní centrum, území mezi současným a vysněným odsunutým nádražím, je jedna z nejlukrativnějších lokalit v ČR, možná vůbec nejlukrativnější. Tedy může být. Pokud by se tam po několika desítkách let, po které území leží ladem, začalo stavět ono nové město, na kterém se dle billboardů „bóchá fest“. Ale bóchá se jen na těch billboardech…

 

více
Stanislav Pařízek | 11.4.2012 0:05

„Politické inženýrství hodných strýčků z ODS...“ Rozhovor se Stanislavem Pařízkem

„Politické inženýrství hodných strýčků z ODS...“  Rozhovor se Stanislavem Pařízkem

Stanislav Pařízek

 

Oblíbený politik a dříve šéf ODS v Nedvědici. Letos se rozhodl svoje členství ve straně ukončit a o důvodech informoval veřejnost ve veřejném dopise ze dne 13. 2. 2012. Spolu s Pařízkem odešlo dalších 40 členů nedvědické ODS. Řada dalších bývalých i současných členů ODS vyjádřila svůj souhlas s obsahem Pařízkova prohlášení. Naopak šéf ODS Brno-venkov poslanec David Šeich se proti tvrzením Stanislava Pařízka ve své písemné reakci ostře ohrazoval.

Na žádost našich čtenářů přinášíme rozhovor, který na dopis Stanislava Pařízka navazuje...

více
Sdružení Práh | 5.4.2012 21:53

Workshop a výstava sdružení Práh

Pozvánka na workshop a výstavu Hry a hračky z textilu Občanského sdružení Práh.

více
Jan Schneider | 3.4.2012 21:28

HYDEPARK - Kdo se bude smát na 1. máje?

Věci veřejné slíbily, že 1. května odejdou z vlády. A to prý v případě, že vláda nepodnikne kroky ke zvýšení své důvěryhodnosti. Ponechme stranou fakt, že jedním z účinných kroků ke zvýšení důvěryhodnosti by bezesporu byl i samotný odchod Věcí veřejných z vlády.
Vláda se rozhodla, že tentokrát se už vydírat nenechá. A právě Kalousek velmi rezolutně hovoří o předčasných volbách. Je to tím, že koaličním partnerům už došla trpělivost? Nebo jsou pro ně předčasné volby ve skutečnosti výhodné?

více
MB - VB | 12.3.2012 14:11

Těšíme se i na vaše příspěvky...

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, klikněte na úvodní stránce v sekci Hydepark na položku "Přidat vlastní". Po registraci a aktivaci Vašeho účtu můžete zadávat své články přímo do našeho systému.  Pokud budete chtít k textu přidat obrázky, videa nebo dokumenty, zašlete je, prosím, na adresu brazdova@modernibrno.cz a my je do Vašeho textu doplníme.

 

Těšíme se na Vaše příspěvky!

 

redakce Moderního Brna

Copyright 2005-2020 Moderní Brno