Hlavička 3
MB - VB | 15.3.2012 3:29

Nové Moderní Brno

Autor: MB - VB

Nové Moderní Brno

Moderní Brno slaví už 7. výročí, a tak jsme se rozhodli přistoupit k redesignu stránek. Vedle drobných změn grafiky vás čekají především změny některých funkcí. Chceme, aby se Moderní Brno stalo místem, kde se mohou vyjádřit všichni, kdo mají k městu Brnu co říct. Proto přibylo několik nových rubrik.

Rubrika Hydepark vám nabízí prostor k uveřejnění vašich článků a příspěvků o Brně. Pokud víte o nepravdivých informacích zveřejněných v médiích, nespravedlivých rozhodnutích soudu nebo úřadů, případně o jiných omylech, které máte potřebu uvést na pravou míru, můžete tak učinit v rubrice Omyly - Uvádění omylů na pravou míru.

Přibyla také rubrika Bez záruky, v níž je prostor pro jakékoliv, i neověřené, informace a kuloární zvěsti o dění nejen v Brně. Ovšem bez záruky.

Věříme, že se s novým designem našich stránek rychle sžijete. Pokud budete mít připomínky či náměty, těšíme se na ně na adrese posta@modernibrno.cz.

 

redakce www.modernibrno.cz

Diskuze


Nový příspěvek

13.3.2014 10:43 Hudlik petr
27 2 2014 krajsky soud brne zrusil rosudek mesckeho soudu apetra hudlika oznacil za nevineho ani jeden ze 7 svedku napadeni vladana krasneho nic nelisel nevidel starosta vladankrasny bude celit zalobe za kryvou vipoved
13.3.2014 10:26 Petr
Proc pisete lzi
Copyright 2005-2020 Moderní Brno