Hlavička 2
Moderní Brno | 20.1.2013 21:21

Kulturní fronta šturmuje

Autor: Moderní Brno | Fotografie z: dailytelegraph.com.au

Kulturní fronta šturmuje

 

Herci, zpěváci a potažmo celá kulturní fronta má dilema. Podle toho ke komu se před prezidentskou volbou přihlásí, se opět kádruje jejich charakter, a jak se moderně říká, i osobní integrita. Posledním takto exekuovaným hercem se stal Martin Dejdar, poté co podpořil českého kandidáta na prezidenta. Novodobí protektoři zdejšího mediálního trhu vyslali jasný vzkaz: Kdo nevolí s námi, volí proti nám a pěkně si to vypije, vlastně nevypije, nezahraje a nezazpívá…

 

 

Že někdy kulturní aktivisté trefí kozla, svědčí i vyjádření pravdoláskářské ikony Břetislava Rychlíka, který vyzývá k přesvědčení lidí, kteří nechtějí jít volit, protože tím prý vlast ženou do náruče Miloše Zemana. V překladu to znamená: Volme Trautenberka a Štýrsko bude konečně i naše vlast. Nebo už zase někdo něco popletl?

 

Johny Rotten se rozhodl zareagovat na bezprecedentní zcizení symboliky Sex Pistols pro současnou prezidentskou kampaň a rozhodl se jejím tvůrcům věnovat svůj nový singl The Great Schwarzenberg Swindle, ale u EMI ho prý rozhodně vydávat nebude, už prý jim volal někdo z Bilderbergu, že je v songu zesměšňována celosvětová představa nového řádu pravdy a lásky.

Diskuze


Nový příspěvek

24.1.2013 17:43 Karel
Moc dobře napsané:

facebook.com/stepan.kotr
24.1.2013 12:54 Kostelník
Ubožáci nacisti. Ať žijí landesknechti ale za své, né kradené
23.1.2013 15:21 PAP
Karel na hrad!
21.1.2013 8:52 PAP
Břéťa Rychlík forever!
Copyright 2005-2020 Moderní Brno