Hlavička 3
MB - VB | 6.3.2010 18:18

Homosexuální nepotismus?

Autor: MB - VB

"Homosexuál Žaluda drží s homosexuálem Slamečkou, homosexuál Slamečka má vazby na homosexuála Nováka (Gustav Slamečka je ministr dopravy, Jan Novák šéf úřadu vlády ). A na ministerstvu dopravy je těch homosexuálů natahanejch tak dvacet a ve vedení drah tak třicet, a tihle lidé absolutně ovládají České dráhy. To mi věřte. Já tam chci založit spolek čtyřprocentní menšiny heterosexuálů, abychom měli rovné příležitosti," prohlásil odborářský boss Dušek v sobotním rozhovoru pro Lidové noviny.

Veřejný mediální lynč Duška může začít, dovolil si moc, zveřejnil dlouho známá fakta o homosexuálním nepotismu, a to se trestá. I předseda vlády Fišer neopomenul vyjádřit hluboké rozhořčení. Paradoxně právě on sám by se měl zamyslet nad personální politikou, kdy nikoliv schopnosti a znalosti jsou kriteriem výběru, ale správná sexuální orientace. Drzému Duškovi lze poradit jen dvě věci, podívat se na film Bruno, kde si může detailně nacvičit seobranu proti možnému obtěžování na MD, ČD či Úřadu vlády: 

http://www.youtube.com/watch?v=LASqjrWkSEU&feature=related

Anebo rezignovat a poučit se z písně Tří Sester: http://www.youtube.com/watch?v=T2ppopaOalk.

Pro Brno je dobrou zprávou, že na vedení Českých drah konečně proběhl coming out a manažeři z Prahy tak zřejmě bez otálení vypraví zvláštní vlak a přijedou si letos do Brna nepokrytě zařádit na Queerparade. Aspoň si budou moci zblízka prohlédnout tristní stav brněnského nádraží.

Diskuze


Nový příspěvek

Copyright 2005-2020 Moderní Brno