Hlavička 3
5.3.2019

Zažijte večeři na Titaniku - brněnská výstava chystá nevšední zážitek!

Autor: MB - BH | Zdroj: brnensky.denik.cz

Na světové výstavě Titanic, kterou pořadatelé na Výstavišti v Brně prodloužili až do května, mají návštěvníci jedinečnou šanci ochutnat autentické menu, které jedli cestující při legendární plavbě. Přímo v prostorách francouzské kavárny bude návštěvníkům naservírováno degustační menu inspirované reálnými jídelními lístky první, druhé a třetí třídy na Titaniku, které sestavili renomovaní šéfkuchaři za použití originálních dobových receptur.

Navíc se účastníci této slavnostní večeře dozvědí další podrobnosti o tom, jak opravdoví cestující prožívali celou plavbu, ale na rozdíl od nich se všichni vrátí v pořádku domů.

Večeře se bude konat 13. 3. od 20. hodin. A dvě místa na večeři může získat i jeden ze čtenářů Deníku. „Degustační menu je inspirované originálními jídelními lístky přímo z Titaniku. A rozhodně se nemusíte obávat, že by se například ve třetí třídě jedlo příliš skromně. Titanic byl proslulý svým luxusem a prvotřídním servisem, který poskytoval cestujícím všech tříd. Jde o unikátní akci. Troufáme si říct, že nic tak autentického ve spojení s Titanikem zatím nikdo neudělal," sdělila kurátorka výstavy Květa Havelková.

Jak získat večeři pro dva na Titanicu? Stačí do pátku 8. března odpovědět na jednoduchou otázku: Jak se jmenovala sesterská loď Titanicu? Správné odpovědi zasílejte do pátku 8. března 13.00 na adresu jana.bourkova@denik.cz, do předmětu uveďte Večeře na Titanicu a nezapomeňte uvést své telefonní číslo. Šťastného čtenáře vybereme v pátek odpoledne a odměníme večeří pro dva v útrobách Titanicu. 

Copyright 2005-2020 Moderní Brno