Hlavička 2
4.12.2018

Spustili prodej vstupenek na Moto GP. Objevily se i nové kategorie

Autor: Eliška Koukalová | Zdroj: brnensky.denik.cz

Lístky, které umožňují kombinaci vstupů na více tribun či možnost podívat se do zázemí jezdců a vlastní parkovací místo v blízkosti tribuny. Tak vypadá nově zařazená kategorie vstupenek T4 Ultra na brněnské Moto GP, které fanoušci nyní mohou koupit. Jejich prodej spustili v pondělí. „Od pondělních dvanácti hodin jsou vstupenky v prodeji. Ceny jsme u nejprodávanějších vstupenek nenavyšovali,“ uvedl tajemník pořádajícího Spolku pro GP Adam Svoboda.

Nově si zájemci mohou koupit vstupenky T4 Plus nebo Ultra, které přinášejí několik výhod. „Lidé mohou na sedadlovou tribunu, kde mají své vlastní místo, také na všechny přírodní. V ceně je i občerstvení. T4 Ultra navíc přidává možnost parkování a možnost vstupu do boxů,“ doplnil Svoboda.

Jisté parkování vítá také David Růžička. „Místo na stání se shání těžko, alespoň o starost méně. Navíc paddock je pro fanouška moto sportu nutnost. Kdybych byl na závodě, tak bych se rád prošel i tou uličkou,“ řekl Růžička.

Velká cena Brna se příští rok koná od druhého do čtvrtého srpna. Kromě nových typů jsou od pondělí v prodeji i ostatní známé druhy vstupenek. Ceny některých z nich se později budou navyšovat.

Copyright 2005-2019 Moderní Brno